BOK, "Svensk bebyggelse", Malmöhus län, 1946.

4363768. BOK, "Svensk bebyggelse", Malmöhus län, 1946.

27 x 21 cm.

Ytslitage, fläckar, småskador, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 21 cm.

Antal besök: 157