EN REKTANGULÄR FLORENTINSK FÖRGYLLD TRÄSPEGEL.

4363749. EN REKTANGULÄR FLORENTINSK FÖRGYLLD TRÄSPEGEL.

Den snidade bladrullen omger till senare glasplatta. Totalmått: Höjd 57cm x Bredd 66cm.

Allmänt slitage med några märken och repor. Se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 224