436370. HEMMABIOANLÄGGNING, Liesegang och Philips, 2000-tal.
Projektor från Liesegang med instruktionsbok och fjärrkontroll. DVD-spelare A-One DVX2006. DVD-spelare Philips HTS3500S. Philips Subwoofer SW 3500. Högtalarsystem 5.1 Philips CS 3500. Filmduk 95".
Ej funktionstestad. Bruksslitage.