EN SNIDAD FÖRGYLLD RAMSPEGEL.

EN SNIDAD FÖRGYLLD RAMSPEGEL.
4363618. EN SNIDAD FÖRGYLLD RAMSPEGEL.

Av rektangulär form, 74 cm x 58,5 cm.

Allmänt slitage med märken, repor och förluster. Se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 150