SÄNGBORD, teak med flätat hyllplan, 1950/60-tal.

4363616. SÄNGBORD, teak med flätat hyllplan, 1950/60-tal.

59x37,5, höjd 47 cm.

Hårt slitage,
blekt, fläckar, repor och skador i rotting.

Gör en kostnadsfri värdering!

59x37,5, höjd 47 cm.

Hårt slitage,

Antal besök: 205