DOKUMENTSKÅP. 1900-tal.

DOKUMENTSKÅP. 1900-tal.
4363561. DOKUMENTSKÅP. 1900-tal.

Längd ca 65 cm.
Bredd ca 30,5 cm.
Höjd ca 70,5 cm.

Bruksslitage samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 65 cm.
Bredd ca 30,5 cm.
Höjd ca 70,5 cm.

Bruksslitage samt märken.

Antal besök: 213