Större mängd sedlar från Europa, Afrika, Asien, Sydamerika, Nordamerika.
Fördelat på 4 album.
Merpartern 1900-tal.
Varierat bruksslitage.
Fördelat på 4 album.
Merpartern 1900-tal.
Varierat bruksslitage.