HÖRNHYLLA, 18/1900-tal.

HÖRNHYLLA, 18/1900-tal.
4363302. HÖRNHYLLA, 18/1900-tal.

Höjd ca 105 cm
Bredd ca 55 cm
Djup ca 29 cm.

Krackelyer
Smärre fläckar, märken.

Tema

Törnkullens Byggnadsvård

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 105 cm
Bredd ca 55 cm
Djup ca 29 cm.

Krackelyer
Smärre fläckar, märken.

Tema

Törnkullens Byggnadsvård

Antal besök: 481