JOHNNY FRIEDLAENDER. Komposition, litografi.

4363241. JOHNNY FRIEDLAENDER. Komposition, litografi.

E A, signerad, ca 45 x 42 cm, inklusive ram 69 x 53 cm.

Fläckar.

Johnny Friedlaender (1912–1992)

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar.

Antal besök: 164