MATSALSGRUPP, mahogny, rokokostil, 1900-tal.

436320. MATSALSGRUPP, mahogny, rokokostil, 1900-tal.

Bord med 2 iläggsskivor samt stolar (5+2+2+1). Bordets diameter 125, höjd 74 cm samt iläggskivornars bredd 50 cm.

Fanersprickor, fläckig skiva och klädsel samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 804