KATARINA HÅRD. "Solstråle", etsning, signerad 2012.

4363177. KATARINA HÅRD. "Solstråle", etsning, signerad 2012.

Ramstorlek 48 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 48 x 38 cm.

Antal besök: 158