FÅTÖLJER, 1 par, gripsholmsmodell, 1900/2000-tal.

4363157. FÅTÖLJER, 1 par, gripsholmsmodell, 1900/2000-tal.

Rutig textilklädsel.

Rygghöjd 85, bredd 63, sitthöjd ca 47 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rutig textilklädsel.

Antal besök: 721