SERVERINGSBORD. Teak. 1960-tal.

4363120. SERVERINGSBORD. Teak. 1960-tal.

62x70x42-76 cm.

Repor, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

62x70x42-76 cm.

Repor, märken, fläckar.

Antal besök: 350