BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-tal.

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-tal.
4363039. BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-tal.

Höjd exklusive brännrör, ca 47 cm
Kupans innerdiameter ca 22 cm.

Åldersslitage
Ej genomgången
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Törnkullens Byggnadsvård

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage
Ej genomgången

Tema

Törnkullens Byggnadsvård

Antal besök: 471