VATTENHO, gjutjärn.

VATTENHO, gjutjärn.
4363016. VATTENHO, gjutjärn.

Bredd ca 35.5 cm
Höjd ca 34 cm
Djup ca 28 cm.

Bruksslitage
Rost
Skador.

Tema

Törnkullens Byggnadsvård

Gör en kostnadsfri värdering!
4363016. VATTENHO, gjutjärn.

Bredd ca 35.5 cm
Höjd ca 34 cm
Djup ca 28 cm.

Bruksslitage
Rost
Skador.

Tema

Törnkullens Byggnadsvård

Antal besök: 452