FÅTÖLJ, "Domstolsfåtöljen", Bengt Ruda, NK, 1950-60-tal.

436300. FÅTÖLJ, "Domstolsfåtöljen", Bengt Ruda, NK, 1950-60-tal.

Brickmärkt.

Tygslitage samt fläckig klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkt.

Antal besök: 3 653