ZINKBALJA, 60 liter, Lyckeby, 1900-tal.

4362915. ZINKBALJA, 60 liter, Lyckeby, 1900-tal.

73 x 55 cm.
Höjd 30 cm.

Slitage. Bristningar vid handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 55 cm.
Höjd 30 cm.

Antal besök: 320