OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, litografi, geometriskt mönster.

4362857. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, litografi, geometriskt mönster.

Signerad och daterad -89 samt numrerad 39/100.
Rammått 74x57cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 74x57cm.

Bruksskick.

Antal besök: 319