ULLA ÖRTING, olja på duk, "Gamla mejeritomten vid Valldammsgatan i Trelleborg"".

4362811. ULLA ÖRTING, olja på duk, "Gamla mejeritomten vid Valldammsgatan i Trelleborg"".

Signerad.
Rammått 49x58cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.
Rammått 49x58cm.

Bruksskick.

Antal besök: 289