SILVERFÖREMÅL, ett parti b.la bägare, ströare mm.

4362654. SILVERFÖREMÅL, ett parti b.la bägare, ströare mm.

Vikt: 641 g ( brutto )
Mått på bägare för referens:
Höjd: ca 9 cm
ca 7 cm i diameter.

Bruksslitage förekommer, ej genomgått så skador kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt: 641 g ( brutto )
Mått på bägare för referens:
Höjd: ca 9 cm
ca 7 cm i diameter.

Antal besök: 211