KAFFESKEDAR, "INGRID", SILVER, 11 STYCKEN.

4362505. KAFFESKEDAR, "INGRID", SILVER, 11 STYCKEN.

GAB, Stockholm 1930-talets första hälft.
Längd 10,8cm.
Total vikt ca 124 gram.

Bruksrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 10,8cm.
Total vikt ca 124 gram.

Bruksrepor.

Antal besök: 323