POKAL och URNA, glas, Orrefors, 1900-tal.

436236. POKAL och URNA, glas, Orrefors, 1900-tal.

Urna och pokal med lock i grönt glas.
Urnans höjd ca 21,5 cm.
Pokalens höjd ca 32 cm.

Mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urnans höjd ca 21,5 cm.
Pokalens höjd ca 32 cm.

Mindre åldersslitage.

Antal besök: 801