KÖKSSOFFA, ALLMOGE, BEMÅLAD.

KÖKSSOFFA, ALLMOGE, BEMÅLAD.
4362270. KÖKSSOFFA, ALLMOGE, BEMÅLAD.

Polykromt bemålad och dekorerad kökssoffa med förvaring i sitsen.
199x68x105 cm.

Ålder- och bruksslitage, märken, repor. lock till förvaringsdel tillverkad senare.

Gör en kostnadsfri värdering!

199x68x105 cm.

Antal besök: 349