Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
DANIEL WESTIN. Komposition (2). Gliche tryck på duk. Signerad a tergo D och daterad 2012. 1/5.
43620. DANIEL WESTIN. Komposition (2). Gliche tryck på duk. Signerad a tergo D och daterad 2012. 1/5.
20x30 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
20x30 cm.
Garpenhus Auktioner
1 137