JOHN WIPP. Litografi, komposition, signerad.

4362056. JOHN WIPP. Litografi, komposition, signerad.

Med gåvodedikation från konstnären.
Bildmått ca 43x31 cm.
Passepartout ca 70x50,5 cm.

Oramad men med passepartout.
Gulnat.

John Wipp (1927–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 43x31 cm.
Passepartout ca 70x50,5 cm.

Oramad men med passepartout.
Gulnat.

John Wipp (1927–2005)

Antal besök: 194