MALMKRONA, Andersson & Lundgren i Malmö, nr 3152, 1930-TAL.

4361624. MALMKRONA, Andersson & Lundgren i Malmö, nr 3152, 1930-TAL.

Sju ljuspunkter. Diameter ca 70, höjd 74 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 298