SPEGEL, förgylld ram, 1900-talets andra hälft.

4361581. SPEGEL, förgylld ram, 1900-talets andra hälft.

Höjd 69, bredd 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 69, bredd 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 166