SPEGEL, förgylld ram, 1900-talets andra hälft.

4361568. SPEGEL, förgylld ram, 1900-talets andra hälft.

Höjd 85, bredd 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 85, bredd 43 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 190