BENT HOLSTEIN (1942). abstrakt komposition.

4361560. BENT HOLSTEIN (1942). abstrakt komposition.

Bent Holstein (1942), abstrakt komposition, färglitografi på papper, 73 x 53 cm visningsstorlek, 100,5 x 78 cm ramstorlek, signerad, 7/130 numrerad, stämplad.

monterad, inramad under glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

monterad, inramad under glas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Kölner Str. 60
50859 Köln
Tyskland

Placering
Bilderfach 27
Antal besök: 109