4361560. BENT HOLSTEIN (1942). abstrakt komposition.
Bent Holstein (1942), abstrakt komposition, färglitografi på papper, 73 x 53 cm visningsstorlek, 100,5 x 78 cm ramstorlek, signerad, 7/130 numrerad, stämplad.