Murano vas, 1930-tal.

Murano vas, 1930-tal.
4361278. Murano vas, 1930-tal.

Smälta tallrikar i lila och vitt marmorerat glas. Inkorporerade guldkronor Signerad ”venini murano ars” på väggen.

ca Höjd 11,2 cm.

tecken på ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca Höjd 11,2 cm.

tecken på ålder.

Antal besök: 246