TAKLAMPA, Funkis, 1930/40-tal.

4361249. TAKLAMPA, Funkis, 1930/40-tal.

Glaskupa, kromad stomme.
Höjd 43 cm
Diameter ca 26 cm.

Bruksskick, märken. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glaskupa, kromad stomme.
Höjd 43 cm
Diameter ca 26 cm.

Antal besök: 407