SPÅNKORG, flätad med bärhandtag, 1900-tal.

4361236. SPÅNKORG, flätad med bärhandtag, 1900-tal.

Ca 74 x 40 x 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 74 x 40 x 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 169