4361051. EN FÖRGYLLD INRAMAD ÖVERMANTELSPEGEL.
den rektangulära spegelplattan inom en rektangulär ram med applicerade och snidade blommor och stiliserade motiv, 98cm x 88cm.
Lite mattning och slitage till förgyllning. Andra slag, skav, repor och märken som står i proportion till ålder och användning. Se bilder online.