STRINGFIGUR, metall & textil, Bror Bonfils, Danmark, 1950-tal.

4361019. STRINGFIGUR, metall & textil, Bror Bonfils, Danmark, 1950-tal.

I form av bergsklättrare. Märkt med sigill i metall.

Höjd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 251