SERVERINGSVAGN, 1940/50-tal.

SERVERINGSVAGN, 1940/50-tal.
4360951. SERVERINGSVAGN, 1940/50-tal.

Fällbart.
Höjd 66 cm
Längd 57 cm
Bredd 41 cm.

Brukslitage, ålderslitage, förekommer nötningar, färgbortfall, märken/fläckar/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fällbart.
Höjd 66 cm
Längd 57 cm
Bredd 41 cm.

Antal besök: 197