SVÄRD, replika, Toledo, Spanien.

4360935. SVÄRD, replika, Toledo, Spanien.

Längd ca 74 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar och slag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 74 cm.

Antal besök: 383