Displayskåp/barskåp, 1920-tal.

4360919. Displayskåp/barskåp, 1920-tal.

mahognyfaner Sexkantig låda med fasetterade glasrutor, roterbar, med 2 gångjärnsdörrar.

ca Höjd 77 cm x diameter 62 cm.

Tecken på slitage, defekter på vissa ställen, små sprickor i träet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 377