RING, ebenholts, diamanter, sten (ruben).

4360917. RING, ebenholts, diamanter, sten (ruben).

Stämplad 750. Intyg/kvitto finns
Vikt: 16,8 gram
Inre diametermått: 17,7 mm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt: 16,8 gram
Inre diametermått: 17,7 mm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 328