LÅNGBÄNK MED SPJÄLRYGG, ALLMOGE.

4360904. LÅNGBÄNK MED SPJÄLRYGG, ALLMOGE.

Vitlaserad fur, under sitsen förvaringsutrymme, 1800-talet, sitthöjd ca 50 cm, total höjd ca 76 cm, bredd ca 43 cm och längd ca 277 cm.

Åldersrelaterat slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 880