ILSE CLAESSON. Hänkelvaser, 2 st. stengods, signerad, Rörstrand.

4360815. ILSE CLAESSON. Hänkelvaser, 2 st. stengods, signerad, Rörstrand.

Höjd ca 16 cm.

Bra bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16 cm.

Bra bruksskick.

Antal besök: 110