BORDSLAMPA, STRINDBERGSMODELL.

4360781. BORDSLAMPA, STRINDBERGSMODELL.

Glaskupa, mässingsfot.
Höjd 38cm.

Bruks- och ytslitage. Glaskupa med små nagg. Anlupen. Ej testad, härom lämnas ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glaskupa, mässingsfot.
Höjd 38cm.

Antal besök: 152