VASER, 2 st, glas, Anna Ehrner, Jim Johnsson unik, signerade.

436065. VASER, 2 st, glas, Anna Ehrner, Jim Johnsson unik, signerade.

Vas signerad "Kosta Boda 49216 A Ehrner" höjd 22 cm.
Vas signerad "Jim Johnsson UNIK" höjd 15,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 038