RÖKBORD, funkis, 1930-tal.

RÖKBORD, funkis, 1930-tal.
4360648. RÖKBORD, funkis, 1930-tal.

Ljus björk, kant med fanérad list och glasskiva.
Underliggande skåp och lådor.
Ca 60 x 60, höjd 60 cm.

Bruksslitage, märken, fanérsläpp, fläckar.

Nycklar saknas.

Tema

Dekorativa Detaljer

Gör en kostnadsfri värdering!

Underliggande skåp och lådor.
Ca 60 x 60, höjd 60 cm.

Nycklar saknas.

Tema

Dekorativa Detaljer

Antal besök: 864