JAN VON WULFFSCHMIDT. "Komposition", olja på duk, signerad.

436057. JAN VON WULFFSCHMIDT. "Komposition", olja på duk, signerad.

Dagmått 39 x 39 cm.
Falsmått 40 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 39 x 39 cm.
Falsmått 40 x 40 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 161