JAN VON WULFFSCHMIDT. "Quadruple", olja på pannå, signerad.

436053. JAN VON WULFFSCHMIDT. "Quadruple", olja på pannå, signerad.

Dagmått 49 x 68,5 cm.
Falsmått 50 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 49 x 68,5 cm.
Falsmått 50 x 70 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 093