JAN VON WULFFSCHMIDT. "Tulip Nude", olja på duk, signerad.

436047. JAN VON WULFFSCHMIDT. "Tulip Nude", olja på duk, signerad.

Dagmått 69,5 x 49,2 cm.
Falsmått 70 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 69,5 x 49,2 cm.
Falsmått 70 x 50 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 686