FRITZ SMEDBERG. "Telemarkslandskap" Norge, olja på pannå, signerad samt daterad 1965.

436044. FRITZ SMEDBERG. "Telemarkslandskap" Norge, olja på pannå, signerad samt daterad 1965.

Dagmått 54,5 x 33 cm.
Falsmått 55,5 x 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 54,5 x 33 cm.
Falsmått 55,5 x 34 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 841