TVÅ STRÄNGINSTRUMENT, EN LUTA OCH EN MANDOLIN.

4360409. TVÅ STRÄNGINSTRUMENT, EN LUTA OCH EN MANDOLIN.

Luta omärkt, 62cm.
Mandolin Crafton, 62cm.

Bruksslitage. Luta med många repor och märken, samt en torrspricka på framsidan. Mandolin med repor, skavmärke samt spricka på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Luta omärkt, 62cm.
Mandolin Crafton, 62cm.

Antal besök: 305