MATBORD, en iläggsskiva, ask, 1980-tal.

4360391. MATBORD, en iläggsskiva, ask, 1980-tal.

Höjd ca 72, diameter 125, maxlängd 185 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 570