KLAFFBORD, 1900-talets mitt.

KLAFFBORD, 1900-talets mitt.
4360369. KLAFFBORD, 1900-talets mitt.

Höjd ca 70 cm, bredd 119 cm, längd med klaffar uppfällda ca 154 cm.

Bruksslitage
Skav och märken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Skav och märken förekommer.

Antal besök: 230